krmsl btn 01  krmsl btn 02  krmsl btn 03  krmsl btn 08

HAKKIMIZDA

      Bulutlar İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hasan BULUT karadenizin incisi olan Ordu’nun Gürgentepe ilçesinde 1972 yılında dünyaya geldi.İlköğretimini Ordu da tamamlayan Hasan BULUT 1984 yılında İstanbul’a gelerek inşaat hayatına başladı.

   1988 yılın da kendi taşeron ekibini kurarak bugünkü Bulutlar inşaatın temellerini attı.Başta İstanbul ve çevresi olmak üzere Marmara bölgesinde küçüklü büyüklü yüzlerce projeye imzasını atmıştır.  Çevresinde İnşaat ve Sosyal projeler de adını sık sık duyuran Hasan BULUT evli ve iki çocuk babasıdır.

     1993 yılında İstanbul Esenyurt’da Hasan BULUT tarafından kurulan BULUTLAR İNŞAAT bitirmiş olduğu yapıların iş kalitesinin yanında; özveri ve çabukluğu ile ön plana çıkan kadrosu ile kısa zaman da bölgenin rakipsiz ve aranan firması haline geldi.

  Konuttan, iş merkezine, okuldan, sağlık ocağına, fabrikadan, antrepolara kadar sayısız inşaatlara imza atan BULUTLAR İNŞAAT, yönetimi, idari ve teknik kadrosu, teknik donanım ekibi ile 300'ü aşkın personeli ve yılların tecrübesiyle sektörde aranan, güvenilir, güçlü ve hep zirveyi hedefleyen anlayışı ile projelerine hiç durmadan devam etmektedir.

   Geçmişten gelen deneyim ile birlikte günümüz teknolojisine de gerekli yatırımı yaparak; günümüz mimarisine uygun, güvenilir yapıları yaşama katan BULUTLAR İNŞAAT bu bakış açısı ile birçok kurumsal firmanın inşaatlarını zamanında teslim etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

  Bizlere destek veren ve desteklerini devam ettiren değerli müşterilerimize teşekkür eder, daha nice projeleri hep birlikte bitirmeyi temenni ederiz.

 

 
hasanbulut
 

     Vizyonumuz

BULUTLAR İNŞAAT; uzun yıllar edinmiş olduğu bilgi, tecrübe ve detaycı kalite anlayışını; müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak, hizmet akitlerini kalıcı ve uzun soluklu dostluklara dönüştürerek, samimi, güvenilir ve profesyonel hizmetler sunarak, müşterilerine  maksimum fayda sağlayarak, sektördeki yerini daima sağlamlaştıran bir firma olmak.

     Misyonumuz

Sektördeki isim ve güvenilirliğine yakışır kalitede projelere imza atarak, değerli müşterilerimizin memnuniyetini hep ön planda tutan, modern, kaliteli, güvenilir, yapılar inşa etmek.

   Kalite Politikamız

 Sürekli kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek paylaşmak. Müşterilerimize en iyi  hizmeti sunarak, müşteri mutluluğunu her şeyin üzerinde tutmaktayız. Takım anlayışını benimseyerek bu anlayışı yaşatmak. Ekibimizin bilgi ve becerilerini sürekli günümüz koşullarına göre arttırarak geliştirmek. Sunduğumuz hizmeti sürekli iyileştirerek yenilikçi bir kuruluş olmayı hedeflemekteyiz. Giderek artan kalite hizmet anlayışımızı tüm müşterilerimizle paylaşmak arzusundayız.

Geçmişimizle gurur duyuyoruz, geleceğe güvenle bakıyoruz...

imza